Trendi i 2021-shit do të jetë modeli i flokëve të Adele

Life style

Trendi i 2021-shit do të jetë modeli i flokëve të Adele

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 13:46
Adele

Patjeter duhet të hidhni një sy këtij modeli!

Takimi me parukierin po afron dhe ju akoma nuk keni vendosur se cilën prerje do të bëni për këtë verë 2021?

Ne e dimë, është me të vërtetë e vështirë të zgjedhësh mes të gjitha modeleve të reja që janë në modë këtë verë, të tilla si balluket  e viteve 90, shkallëzimi i theksuar apo dhe prerja e shkurtër.

Gjithsesi duket se Adele na ka dhënë një ide të re për modelin e flokëve këtë vit!

U bë e njohur dhjetë vite më parë si një talent i jashtëzakonshëm në muzikor, këngëtarja britanike Adele, pavarësisht muzikës , vazhdon kohët e fundit të përflitet për transforminin që pati pas divorcit nga ish-bashkëshorti i saj më 2019.

Këngëtarja  është fotografuar disa ditë më parë gjatë Finales së NBA me atë që duket se është i dashuri i ri , agjenti sportiv Rich Paul dhe avokati i LeBron James.

Përveç të dashurit të ri Adele tërhoqi vëmendjen me modelin e ri të flokëve. Të drejtë të gjatë dhe me disa fije me anë të lyerjes Balayage.

Prerja e flokëve ishte pa shkallëzim, përveç balukeve anasg fytyrës por dhe ato jo të shkurtra. Një prerje klasike që nuk del kurrë nga moda. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat