Shokon 21 vjeçarja: Bëra seks të nxehtë me mësuesen time, ajo më zbërthente fustanin, por tani ...

Life style

Shokon 21 vjeçarja: Bëra seks të nxehtë me mësuesen time, ajo më zbërthente fustanin, por tani ...

Nga: Bota sot Më: 9 shtator 2021 Në ora: 22:26
Foto ilustrim

Një studente 21 vjeçare, ka rrëfyer historinë e seksit me mësuesen e saj të artit.

Ajo ka thënë se me të kishte pasur seks të nxehtë para se të regjistrohej pasi ishin bërë shoqe më parë, por me të marrë lajmin se tani ajo do të jetë mësuesja e saj, 21 vjeçarja është mbërthyer nga sikleti, shkruan “The Sun”, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj i plotë:

Kam pasur marrëdhënie seksuale me mësuesen time të artit para se të filloja të studioja në kolegjin ku ajo jep mësim. Tani nuk mund ta heq dot nga mendja.

Ajo është 38 vjeçare, unë jam një femër 21 vjeçare.

Kur aplikova në kolegjin tim të artit nuk kisha asnjë ide se kush do të më mësonte pasi u intervistova nga drejtuesi i pranimeve.

Të thuash se ishte e vështirë kur u futa në grupin e saj është një nënvlerësim.

Ajo është një shoqe e mirë e motrës sime më të madhe dhe ndonjëherë shfaqet ose bashkohet me rastet tona shoqërore.

Dy vjet më parë motra ime organizoi një natë vajzash në shtëpinë tonë.

Të gjitha u dehën shumë dhe përfunduan duke u larguar herët. Në fund, u largova edhe unë me këtë shoqen.

Kaluam shumë mirë me vajzat, por sapo mbetëm vetëm lidhja mes nesh u shndërrua në një flirt serioz.

Po lahesha, kur ndjeva duart e saj në ijet e mia. U ktheva ta shikoja dhe përfunduam duke u puthur.

Pa kaluar shumë kohë, ajo po më zbërthente fustanin dhe më prekte kudo.

Ne përfunduam duke bërë seks në divan.

Më pas u takuam disa herë dhe ndamë disa puthje të nxehta, por ne bëmë seks vetëm një herë. Gjërat u ndezën mes nesh.

Disa ditë para fillimit të mësimit, ajo më dërgoi mesazh duke më shpjeguar "Unë kam regjistrin tim të ri - unë jam mësuesja juaj e re."

Unë u përpoqa të ndryshoja klasat, por më thanë se ishte tepër vonë, kështu që tani ne jemi të mbërthyera duke parë njëra -tjetrën çdo javë.

Ne e dimë që nuk mund të jemi bashkë, por kjo nuk na ka ndalur të flirtojmë.

Unë duhet të vazhdoj edhe një vit të kursit tim, por nuk e di se si do ta kaloj atë pa rënë në tundimin e seksit me të.

Përgjigjja e psikologes:

Ende ka shumë kimi seksuale mes jush - pa dyshim sepse të dyja e dini që kjo marrëdhënie është fryt i ndaluar.

Mos harroni se marrëdhënia juaj u prish natyrshëm dhe ka shumë të ngjarë të ndodhë përsëri - sapo risia fillestare të jetë zhdukur.

Disa universitete dhe kolegje kanë ndalime të drejtpërdrejta në marrëdhëniet midis stafit/studentit dhe i dekurajojnë ata, kështu që shoqja juaj mund të rrezikojë të humbasë punën e saj.

Pyesni përsëri kolegjin tuaj nëse mund të zhvendoseni në një grup tjetër mësuesish. Ata duhet të kenë kapacitet për të bërë këto rregullime aty ku është e nevojshme.

Dhe vendosni sa më shumë distancë mes ju të dyjave.

Ju nuk bëtë asgjë të keqe duke u përplasur me mësuesen tuaj para se të ishit në kolegj, por gjërat mund të bëhen të vështira nëse vazhdoni aty ku e keni lënë gjatë studimit së bashku.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat