37 vjeçarja: Burri më kërkoi seks treshe, por ai u çmend kur ...

Life style

37 vjeçarja: Burri më kërkoi seks treshe, por ai u çmend kur ...

Nga: Bota sot Më: 11 shtator 2021 Në ora: 22:17
Foto ilustrim

Një grua 37 vjeçare , ka rrëfyer se si burri i saj i kishte kërkuar seks treshe. Por, sapo ajo kishte gjetur një mik për ta bërë treshen, burri i saj e kishte akuzuar atë për tradhti, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj i plotë për “The Sun”:

Burri im sugjeroi seks treshe, por kur gjeta dikë për të, ai më akuzoi për mashtrim.

Unë jam 37 vjeçare, ai është 42 vjeçar dhe ne jemi të martuar qe pesë vite.

Ne i duam udhëtimet dhe kur ikim ne bëjmë seks kudo dhe kurdo. Burri im i do vilat e izoluara ku ne mund të shëtisim lakuriq dhe të jetojmë lirshëm.

Gjërat ishin të mërzitshme gjatë pandemisë. Kishte një kufi se sa aventurierë mund të ishim, kështu që burri im filloi të më fliste për të pasur një treshe.

Ai mendoi se do të ishte ndezëse kur të më shihte me një mashkull tjetër. Unë isha gati për çdo gjë, kështu që u pajtova.

Një mik i vëllait tim po planifikonte festën e 40-vjetorit të vëllait tim dhe kërkoi ndihmë.

Unë e njihja që nga shkolla dhe e dashuroja gjithmonë. Ai është 39 vjeçar dhe beqar.

Mesazhet tona ishin miqësore në fillim, por më pas u bënë më flirtuese. Përfundimisht mora guximin për ta pyetur nëse i kisha pëlqyer ndonjëherë.

Kur ai pyeti pse, unë i thashë: "A ke pasur ndonjëherë një treshe?" Ai tha se e kishte bërë një herë me disa të dashura në universitet. Ai gjithashtu tha se do të ishte i gatshëm ta bënte përsëri.

Mezi prisja t'i tregoja burrit tim, por në vend që të ishte i kënaqur, ai u çmend dhe më tha se e kisha tradhtuar dhe isha një "zuskë e lirë".

Megjithatë unë nuk e kisha parë këtë mik për tre vjet, e lëre më të bëja seks me të. Burri im më pas i tha vëllait tim se e kam tradhtuar - një gënjeshtër absolute.

Më duhej t’i kërkoja falje mikut dhe pastaj të bllokoja numrin e tij, nga frika se burri im do të bënte diçka tjetër.

Burri im më bëri të ndihem tmerrshëm, por ende flet për të pasur një treshe, sikur asgjë të mos ketë ndodhur. Këtë herë nuk guxoj të pajtohem me të.

Përgjigjja e psikologes:

Nuk dua të te fajësoj ty. Burri juaj fantazoi për treshe, por kurrë nuk mendoi se do ta çonit më tej.

Ju e kapët në befasi se sa larg kishit arritur me plane, por sigurisht që nuk e meritonit atë breshëri abuzimi.

Unë jam shumë e kujdesshëm ndaj tresheve, pasi ato mund të shkaktojnë probleme të mëdha duke përfshirë xhelozinë dhe humbjen e besimit - shihni paketën time mbështetëse “Mendoni për një treshe”.

Derisa mund të funksionojë për disa çifte, burri juaj tashmë ka treguar se ai flet dhe nuk vepron - falë Zotit.

Por, ka disa çështje serioze në martesën tuaj jashtë fantazisë së tij për treshe.

Tregojini atij se sjellja e tij ndaj jush ishte e papranueshme dhe se keni nevojë për disa këshillime në çift për të kuptuar se çfarë shkoi keq për të./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat