E pabesueshme, 21 vjeçarja që s’e di i kujt është fëmija: I ndërroj burrat përnatë

Life style

E pabesueshme, 21 vjeçarja që s’e di i kujt është fëmija: I ndërroj burrat përnatë

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 08:40
Gruaja me 5 burra

Gruaja me 5 burra të cilët janë vëllezër Rajo Verma është një 21-vjeçare indiane e cila ka 5 bashkëshortë, të cilët janë vëllezër me njëri-tjetrin.

Gruaja ka dhe një fëmijë, por nuk e di se kush është babai sepse ajo fle me një burrë të ndryshëm çdo natë.

Në fillim ishte paksa e çuditshme, por unë nuk kam një të preferuar. I dua të gjithë njësoj”, shprehet gruaja indiane për ‘The Sun’.

Ndërsa burri i vetëm zyrtar i saj thekson:

Të gjithë ne vellëzërit flemë me Rajon, por unë nuk jam xheloz. Jemi një familje e madhe dhe e lumtur. Cifti është martuar para katër vitesh, por zakoni në fshatin e tyre e do që gruaja duhet të pranojë si burra të saj edhe vëllezërit e dhëndrrit".

Vëllai i madh thotë:

“E konsideroj Rajon si gruan time dhe fle me të, ashtu siç bëjnë edhe vëllezërit e mi.”

Vetë Rajo nuk e ka problem këtë zakon:

Edhe nëna ime ka qenë e martuar me tre burra që ishin vëllezër, kështu që isha e përgatitur. Fle me radhë me scilin prej tyre. Marr më shumë vëmendje se shumica e grave të tjera që kanë vetëm një partne".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat