“E shkuara ju ndjek pas…”/Meri Shehu nuk ka lajme të mira për këto shenja horoskopi

Life style

“E shkuara ju ndjek pas…”/Meri Shehu nuk ka lajme të mira për këto shenja horoskopi

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 10:06
Meri Shehu

Dashi

Kjo fundjave do jete e rendesishme pasi do takoni dike me influence ne jeten tuaj dhe qe do ju kthej pas ne disa projekte apo ne disa udhetime qe i keni lene pergjysem. E kaluara do ju ndihmoj me shume se e tashmja.

Demi

Me sa duket kujtimet nga nje marrdheneie para disa vitesh apo nje dhjetvjecari do ju rikthehen ne memorje dhe do ju kujtojne cfarr keni dashur vertet ne nje lidhje apo nga nje person. Momenti eshte te beni pas tashme.

Binjaket

Nuk do ta shikoni me partnerin tuaj ne cift si e ardhmja e jetes suaj te perbashket. Madje do ta lini pezull marredhenien duke ju shmangur shume bisedave dhe planeve te perbashketa.

Gaforrja

Do ndjeheni si te ngecur ne kohe ku jeta juaj do ju duket si e pakuptimte apo e pamundur per te ecur perpara. Ndoshta kujtimet e se kaluares do ju ndihmojne te gjeni rrugen e vertete.

Luani

Te ecesh para duke ecur mbrapa ky si koncept do ju shoqeroj ne kete periudhe. Para jush nuk do keni asnje ikone te qarte te marredhenieve dhe mundesive. Pra do rrezikonit shume nese perparonit.

Virgjeresha

E ardhmja juaj mund te jete nje familje qe keni dashur ne te shkuaren ose kujtimet e bukura te nje familjeje. Per kete keni nevoje te mbylleni me veten tuaj dhe te gjeni rrugen e humbur ne universin e mendimeve kontradiktore.

Peshorja

Kthimi pas ne kohe do jete i rendesishem edhe per ju ne lidhje me disa vendime qe duhet te rinovoni ne aspektin studimor apo ne lidhje me nje rruge me te shkurter qe mund t’ju conte me larg.

Akrepi

Kujtimet e veshtira ne planin ekonomik dhe mbijetesa ne te shkuaren do ju sjellin ne mendje qe te perparoni. Keni nevoje te ktheheni pas dhe te rregulloni nje tulle te vene shtrember ne punen tuaj.

Shigjetari

Ju vetem ne filma mund te ktheheni pas por sot memorja juaj do ju kthej pas ne kohe per te zgjidhur nje problem te koklavitur personal. Zgjidhjen e keni me vete mjafton te riktheheni ne kohen e duhur pas.

Bricjapi

Nje ngerc psikologjik i cili lidhet me pengesat rrethanore do filloj te clirohet duke ju treguar pas shume kohesh sendin me vlere qe e kishit humbur dhe po e kerkonit.

Ujori

Pas apo para ne kohe ju do arrini te merrni energjine e dimensioneve qe na rrethojne dhe mund te hapni nje dritare te re ne jeten tuaj. Por me cmimin qe nuk e dini cfare ajri do thithni.

Peshqit

Nese besimi ju therret dhe ktheheni pas ne kohe per ta betonuar atehere kjo do jete edhe forca juaj per te ecur perpara. Pasi shume gjera jane ngaterruar rruges dhe jeni plotesisht si te braktisur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat