Eva Longoria bashkoi dy veshjet që kemi të gjithë, ja si duket

Life style

Eva Longoria bashkoi dy veshjet që kemi të gjithë, ja si duket

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 06:37
Eva Longoria

Aktorja bukuroshe Eva Longoria, e cila fitoi zemrat e publikut me talentin dhe bukurinë e saj 15 vjet më parë kur luajti në serialin e njohur “Amviset e dëshpëruara”, befasoi përsëri ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ndau një fotografi në të cilën është veshur në mënyrë të përsosur.

Eva ka veshur xhinse të thella që ishin të grisura në këmbë dhe skaje.

Lart, ajo vendosi të vishte një fanellë të bardhë të ngushtë, dhe në gjithë këto ajo shtoi një xhaketë fantastike ngjyrë bezhë të gjerë që përshtatej në mënyrë të përsosur me stilin e saj.

Nga bizhuteritë, ajo vendosi të shtonte një byzylyk ari dhe një gjerdan elegant, ndërsa kishte edhe një nallane ngjyrë bezhë me një rrip transparent në këmbët e saj.

Ajo i stiloi flokët e saj në tallaze, ndërsa grimi ishte në stilin e saj të veçantë – smokey eyes dhe buzëkuq ngjyrë vishnje të kalbur.

Si ju duket ky edicion i aktores bukuroshe?

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat