Rrëfehet i dëshpëruar 23 vjeçari: E dashura ime përgjatë një viti nuk ka përjetuar orgazëm, tash unë...

Life style

Rrëfehet i dëshpëruar 23 vjeçari: E dashura ime përgjatë një viti nuk ka përjetuar orgazëm, tash unë...

Nga: B.S. Më: 10 tetor 2021 Në ora: 22:35
Foto ilustrim

Një 23 vjeçar i është drejtuar kësaj radhe revistës “The Sun”, për të historinë e tij me të dashurën e saj 24 vjeçare.

Djaloshi tregon se ata janë afër 1 vit bashkë mirëpo që përgjatë një viti ajo ka gënjyer se ka arritur orgazmën me të, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Ai thotë që këtë e kuptoi derisa ajo ishte në një darkë festive dhe kishte pirë alkool me miqtë e saj.

23 vjeçari shprehet i dëshpëruar dhe i ftofur nga e dashura e tij pasi nuk ka arritur të kënqa dhe i kërkon psikolges se si mun të gjej një rrugë për këtë çështje.

Psikologia i përgjigjet që është e drejtë e tij të ndjehet i prekur pasi ajo paknaqëistë seksuale i ka treguar me miqtë dhe jo me ju.

Sipas saj, djaloshi duhet të bisedoj me të dashurën në mënyrë që të qartësoj gjendjen që gjenden ata.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: E dashura ime është një aktore e klasit të lartë-sapo kam zbuluar se ajo ka trilluar orgazma me mua vitin e kaluar.

Ajo është 24 vjeç dhe unë jam 23 vjeç. Ne kemi qenë së bashku për 12 muaj dhe përgjatë këtyre muajve ajo nuk ka arritur orgazmën asnjëhere.

Gjatë gjithë kohës që kemi qenë së bashku mendova se gjithçka po shkonte mirë në shtrat.

Bëra një përpjekje me ledhatime, ajo bëri tingujt e duhur dhe madje u ndje e kënaqur deri në fund.

Ndihem kaq i dëshpëruar prej saj. Unë nuk jam tipi i djalit që nuk interesohet.

Unë gjithmonë e pyes atë çfarë dëshiron, si ishte për të dhe kontrolloj që ajo ka arritur në orgazëm. Ajo gjithmonë më siguroi se gjithçka është mirë me të.

Unë kurrë nuk kam pasur ndonjë arsye për të vënë në dyshim aftësitë e mia të dhomës së gjumit. Dy të dashurat e mia të mëparshme ishin të kënaqura me mua, mendoj.

Kam zbuluar vetëm të vërtetën sepse ajo kishte disa të dashuër pranë në banesën tonë kohët e fundit. Të gjithë pinë një shumë pije dhe po qeshnin me zë të lartë në kopsht, ndërsa unë ftohesha brenda.

Ata iu nënshtruan temës së pushtimeve të tyre më të mira në shtrat, kështu që natyrisht veshët e mi u grumbulluan.

Unë u afrova afër dritares për të dëgjuar që e dashura ime i tregonte e dehur se ndërsa ishte me mua në shtrat, ajo kishte falsifikuar çdo orgazmë.

U ndjeva i poshtëruar dhe që atëherë jam shmangur nga seksi me të.

Si mund të flas me të për këtë? Jam shumë i zemëruar që po mendoj të ndahem me të.

Ajo mund të thotë se diçka nuk është në rregull dhe më pyet vazhdimisht se çfarë po ndodh.

Përgjigjja e psikologes: Ju keni çdo arsye për t'u ndjerë të dëshpëruar nga e dashura juaj.

Personi i parë me të cilin ajo duhet të kishte folur për mungesën e saj të orgazmave jeni ju.

Të qeshurit me miqtë e saj tregon papjekuri emocionale.

Por, para se të largoheni nga ajo që tingëllon si një marrëdhënie e mirë përndryshe, provoni të flisni me të dhe tregojeni asaj se si ndiheni.

Ajo ndoshta ka qenë duke pretenduar se ka orgazma sepse ndihet në siklet që nuk ka arritur të arrijë kulmin.

Ajo pa dyshim u hap me miqtë e saj pasi disa verëra pakësuan ndalimet e saj.

Shumica e grave arrijnë orgazmën duke stimuluar klitorisin, kështu që inkurajojeni që të praktikojë vetë, pastaj tregoni se çfarë funksionon për të.

Unë po ju dërgoj paketën time mbështetëse Ëomen And Orgasm. Shpjegojini asaj që dëshironi që ju të dy të shijoni intimitetin e seksit./BS

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat