20 opsione për emrin e vajzës apo djalit

Life style

20 opsione për emrin e vajzës apo djalit

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 15:46
Foto ilustrim

Pritjes suaj të ëmbël i erdhi fundi dhe ende nuk e keni vendosur emrin e tij/saj? Living ka përgatitur disa nga emrat më të bukur dhe të veçantë për vitin 2021. Hidhini një sy:

Për vajza

1.      Olivia

2.     Emma

3.     Ava

4.     Charlotte

5.     Sophia

6.     Amelia

7.     Isabella

8.    Mia

9.     Evelyn

10.Harper

Për djem:

1.      Liam

2.     Noah

3.     Oliver

4.     Elijah

5.     William

6.     James

7.     Benjamin

8.    Lucas

9.     Henry

10. Alexander

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat