Nëse po mendoni për emrin e vajzës ose djalit, më poshtë keni 20 opsione...

Life style

Nëse po mendoni për emrin e vajzës ose djalit, më poshtë keni 20 opsione...

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 22:50
Ilustrim

Pritjes suaj të ëmbël i erdhi fundi dhe ende nuk e keni vendosur emrin e tij/saj?

Ne kaemi përgatitur disa nga emrat më të bukur dhe të veçantë për vitin 2021.

Hidhini një sy:

Për vajza:


1.      Olivia

2.     Emma

3.     Ava

4.     Charlotte

5.     Sophia

6.     Amelia

7.     Isabella

8.    Mia

9.     Evelyn

10.Harper

Për djem:

1.      Liam

2.     Noah

3.     Oliver

4.     Elijah

5.     William

6.     James

7.     Benjamin

8.    Lucas

9.     Henry

10. Alexander

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat