Nuk donte seks, pas 20 vitesh e tradhtova gruan me dashurinë e parë, por kam frikë se do më vrasë, pasi ajo... - Bota Sot
Nuk donte seks, pas 20 vitesh e tradhtova gruan me dashurinë e parë, por kam frikë se do më vrasë, pasi ajo...

Life style

Nuk donte seks, pas 20 vitesh e tradhtova gruan me dashurinë e parë, por kam frikë se do më vrasë, pasi ajo...

Nga: BOTA SOT Më: 20 mars 2017 Në ora: 11:44
Ilustrim

Një burrë 38 vjeçar ka rrëfyer për The Sun historinë e trishtë që ka me gruan, me të cilën ka një vajzë, përcjell Bota sot.

Ai thotë se ajo që kur ka ngelur shtatzënë i ka thënë se më nuk do të bëjë seks dhe se e ka sulmuar  edhe fizikisht disa herë.

Ai tregon se tani ai po del dhe bën seks me të dashurën e parë që e ka pasur kur ka qenë 18 vjeç, por ka frikë ta lërë gruan pasi mendon se ajo mund ta vrasë.

Lexoni rrëfimin e tij t[ plotë:

E dashura ime e parë ishte një vajzë më e vjetër se unë. Tani jam i martuar por takohem sërish me të dhe seksi është më i mahnitshëm se që e kujtoj.

Ka ndodhur para 20 vitesh, kur unë isha 18 vjeç dhe një djalë i turpshëm që punonte në një fabrikë paketimi.

Më pas tek ne erdhi në punë një femër 35 vjeçare që nuk ishte e martuar.

Ajo ishte shumë e mirë me mua dhe unë e pyeta që të dilnim.

Ne fjetëm bashkë dhe sesi ishte i mahnitshëm.

Pastaj ajo përfundoi me mua dhe më tha se unë duhet ta gjeja dikë më të re.

Unë isha shumë i zhgënjyer dhe e ndërrova punën sepse ishte shumë e vështirë ta shihja atë aty çdo ditë dhe të mos isha me të.

Kur isha 22 vjeç e njoha një vajzë 20 vjeç që tani është gruaja ime.

E harrova të dashurën dhe u martova. Dy vjet më vonë ajo e kuptoi se ishte shtatzënë.

Gjërat ndryshuan që kur fëmija jonë ishte formësuar. Ajo nuk donte  të bënte seks.

Ishte në rregull kur ishte shtatzënë por pas lindjes ajo më tha që kurrë të mos e prekja me dorë sepse për të këto gjëra kishin mbaruar.

Ajo më tha kur mbeti shtatzënë që unë ta mbaj atë dhe vajzën sepse ajo nuk do që të kthehet në punë më. Tani vajza jonë po rritet por ajo ende më thotë që ta mbështes atë.

Unë duhet të luaj futboll dhe të shoh miqtë ndonjëherë. Ajo më hap emailin dhe bën gjëra që do t’i bënte babai im.

Ka filluar të më abuzojë fizikisht. Më ka sulmuar disa herë. Edhe nëse them se ajo ka nevojë për ndihmë, ajo më vërsulet mua. Edhe vëllezërit e saj nuk e kuptoj pse qëndroj me të.

Pastaj një kolege nga puna më dha numrin e të dashurës së parë.

Ne folëm për orë të tëra në telefon. Gruaja ime shkoi me disa miq dhe unë e vizitova ish të dashurën. Ne bëmë seks që më çmendi trurin dhe ajo më thotë që ta lë gruan për të. Por unë kam frikë se ajo do të më vrasë nëse e lë.

Përgjigja e psikologes:

Gruaja juaj ju ka mbajtur të demoralizuar për 20 vjet në një martesë abuzive, kështu që është rrezik për ta lënë.

Gjithashtu, kanë kaluar shumë vite që nga lidhja juaj me të dashurën e parë dhe tani të dy keni ndryshuar.

Hendeku në moshë tani nuk është shumë që vërehet, por nuk mund të bazoheni në vendimin tuaj vetëm në bazë të seksit të mirë. Por edhe në qoftë se nuk vendosni ta lini gruan, mos e pranoni këtë mënyrë trajtimi nga ajo./BS/

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera