Kur ngel keq… ja 6 mjete rrethanore që i përdor si lubrifikantë gjatë seksit… dhe vetëm rrëshqisni - Bota Sot
Kur ngel keq… ja 6 mjete rrethanore që i përdor si lubrifikantë gjatë seksit… dhe vetëm rrëshqisni

Life style

Kur ngel keq… ja 6 mjete rrethanore që i përdor si lubrifikantë gjatë seksit… dhe vetëm rrëshqisni

Më: 5 janar 2018 Në ora: 06:40
Foto ilustrim

Kur vjen puna te seksi, se mban një lubrifikant nuk bën keq.

Po si t’ia bëni kur e keni një të tillë dhe shihni se ka mbaruar pikërisht në momentin më të papaërshtatshëm.

Nëse nuk ju pret puna mund të sajoheni me 6 mjete rrethanore:

Aloe Vera

Lënda e saj e  do të funksionojë shkëlqyeshëm si lubrifikant. Përveç kësaj nuk do të keni irritim lëkure, për aq kohë sa e përdorim aloe veran edhe kur digjemi në verë.

Vaj kokosi

Ju kishte shkuar ndonjëherë në mendje që me të njëjtin vaj që gatuani, lyeni flokët, dhëmbët, trupin mund ta përdorni edhe gjatë seksit? Provojeni dhe shijojeni vetë.

Kos

Disa specialistë thonë se kosi bën magji në vaginë. Shikojeni ç’bën me tuajën por sigurohuni të mos jetë kos frutash apo të ketë sheqer. Do t’ju shkaktojë probleme serioze!

Margarinë

Mos kini merak nuk do të rrezikoni asgjë. Vetëm ama kur themi margarinë, themi margarinë jo gjalp.
Po shkuat e vendosët gjalp dijeni se do të shkaktojë një aromë të pakëndshme.

Vazelinë

Okayyy, okayyy! E dimë që e dini po thamë kushedi harroni. T’jua kujtojmë njëherë.

Vezë

Nëse nuk është dita juaj me fat dhe s’keni as vazelinë, as vaj, as edhe një gjë mos u merakosni. Shkoni në frigorifer, thyeni një kokërr vezë dhe me të bardhën e saj bëni magji!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera