Pak para seksit…ja çfarë ndodh në filmat Porno! - Bota Sot
Pak para seksit…ja çfarë ndodh në filmat Porno!

Life style

Pak para seksit…ja çfarë ndodh në filmat Porno!

Më: 7 janar 2018 Në ora: 15:00
Disa foto nga prapaskenat e xhirimit të një filmi me pullë të kuqe të aktoreve Reena Sky, Briana Banks dhe Melissa Moore.

Si gjithë të tjerët, femra dhe meshkuj të industrisë së filmave për të rritur, u duhet që të punojnë fort për të realizuar një punë të suksesshme.

Këto janë disa foto nga prapaskenat e xhirimit të një filmi me pullë të kuqe të aktoreve Reena Sky, Briana Banks dhe Melissa Moore.

Aktoret e filmave adult janë në një set xhirimi në një vilë duke u përgatitur për të filmuar skena të nxehta mes 3 femrave lesbikesh.

Prapaskenat janë njësoj si ato të një filmi normal, me grimiere e gjithçka tjetër.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera