Qyteti me plot 14 mijë prostituta. Aty ku seksi dhe sëmundjet janë kudo… - Bota Sot
Qyteti me plot 14 mijë prostituta. Aty ku seksi dhe sëmundjet janë kudo…

Life style

Qyteti me plot 14 mijë prostituta. Aty ku seksi dhe sëmundjet janë kudo…

Më: 8 janar 2018 Në ora: 12:43
Pamje nga shtepia publike

Mund të duket e pabesueshme por ky është qyteti që ka më shumë prostituta në botë.

Sipas shifrave zyrtare, janë plot 14 mijë prostituta në Sonagachi të Indisë.

Sipas burimeve të policisë, çdo vit vijnë 1 mijë prostitute të reja, disa me dhunë dhe disa me dëshirë.

Shikoni këto foto të bëra në një shtëpi publike.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera