Rrëfen vajza nga Kukësi: Sa herë ngjis shkallët komshiu më kap nga c*** dhe… - Bota Sot
Rrëfen vajza nga Kukësi: Sa herë ngjis shkallët komshiu më kap nga c*** dhe…

Life style

Rrëfen vajza nga Kukësi: Sa herë ngjis shkallët komshiu më kap nga c*** dhe…

Më: 15 janar 2018 Në ora: 23:15
Foto ilustrim

Një vajzë ka rrëfyer ngacmimet seksuale që i bën vazhdimisht fqinji i saj. Vajza thotë se nuk guxon të kalojë pranë banesës së fqinjit, pasi ky i fundit e kap në vende intime. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”.

“Jam një vajzë 18 vjeçe nga Kukësi.

Jam e urtë dhe shumë e edukuar, por më ka zënë halli me një komshiun tim që është 4 vite më i vogël se unë.

Sa herë më zë vetëm, nëpër shkallë më kap nga gjoksi. Dhe ikën me vrap duke qeshur.

Jam shumë në hall sepse po të dua e rrah e grij, por ai është rrit pa mami dhe më dhimbset.

Ama edhe kështu nuk e duroj dot.

Nuk di çfarë të bëj. Se ta denoncoj më dhimbset se unë e di që ai e bën për lojë.

Ama m’ka mërzitur sepse kështu do më bëjë edhe me fjalë në lagje.

I thashë një ditë pse e bën. Më tha që jam si rrush i ëmbël.

Si mendoni? Si duhet të veproj? Ju theksoj që nuk dua ta lëndoj se me të jemi rritur në një lagje bashkë.

Prindërve nuk u kam thënë gjë se shkojnë dhe e vrasin.

Po kështu kam marrë tmerr të dal se ai sikur më ruan, më kap dhe ikën me vrap duke qeshur.

Si mendoni?”, shkruan ajo.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera