‘Poncho’ gjithnjë e më i popullarizuar - Bota Sot
‘Poncho’ gjithnjë e më i popullarizuar

Life style

‘Poncho’ gjithnjë e më i popullarizuar

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 07:12
Ilustrim

Nëse dëshironi të vini në pah seksipilitetin, le t’ju varet pak nga supet, ndërkaq nëse jeni adhuruese e stilit më të rehatshëm, vishni me xhinse të ngushta dhe me çizme të shkurtra.

Poncho” është një veshje spanjolle, si lloj batanije prej leshit, por që e hasni në materiale të ndryshme.

Mund t’i kombinoni me çizme të shkurtra apo të gjata, mirëpo bukur shkojnë edhe me këpucët me taka.

Sigurojeni këtë pjesë efektive të gardërobës dhe do të jeni në trend.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat