Nusja dhe vjehrra nga Korça shkojnë në Gjermani, por ngelin shtatzëna për… - Bota Sot
Nusja dhe vjehrra nga Korça shkojnë në Gjermani, por ngelin shtatzëna për…

Life style

Nusja dhe vjehrra nga Korça shkojnë në Gjermani, por ngelin shtatzëna për…

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 23:13
Ilustrim

Kohët e fundit kërkesat për azil në vendet e bashkimit evropian kanë qenë të shumta. Po ashtu një nuse e re ka shkuar në Gjermani bashkë me vjehrrën e saj për të kërkuar azil.

Gazetraja e “Aldo Morning Show” tha se sipas informacioneve të saj nusja dhe vjehrra kanë ngelur shtatzënë vetëm për të marrë dokumentat".

Nuse-vjehrrë kanë ikur në Gjermani për azil por për tu pajisur me dokumenta kanë ngelur shtatzënë të dyja. Vjehrra është në një moshë të re rreth 38 vjeç, është martuar shumë herët dhe ka martuar edhe djalin shumë shpejt. Nusja ka ngelur shtatzënë me burrin, ndërsa vjehrra me njërin atje”, raportoi gazetarja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat