Rrëfehet burri: E tmerrshme çfarë po më bën gruaja gjatë seksit - Bota Sot
Rrëfehet burri: E tmerrshme çfarë po më bën gruaja gjatë seksit

Life style

Rrëfehet burri: E tmerrshme çfarë po më bën gruaja gjatë seksit

Nga: Bota sot Më: 9 korrik 2018 Në ora: 15:37
Ilustrim

Një mashkull 31-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, ankthin që po e mundon martesën e tij. Ai ka treguar se jeta seksuale me gruan e tij po shkon drejt shkatërrimit dhe se ai nuk po din të gjejë një zgjidhje, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Seksi me gruan time po shkon drejt greminës dhe unë nuk e di se çfarë të bëj për ta zgjidhur këtë problem.

Jeta jonë familjare është e shumë zënë. Unë jam 31-vjeçar, ndërsa gruaja ime është 32-vjeçare. Kemi dy vajza, njëra e moshës pesë vjeçare dhe tjetra shtatë vjeçare.

Gruaja ime punon me orar të plotë, ndërkaq unë punoj me ndërrime për t’u kujdesur për vajzat.

Çdo gjë tjetër në jetën tonë është perfekte. Unë e di se gjërat mund të jenë plot tension, por gruaja ime kurrë nuk është në gjendje shpirtërore për seks.

Unë jam duke u përpjekur për të sjellë jetën tonë seksuale përsëri në rrugën e duhur, por sa herë e pyes gruan time, ajo më thotë se është shumë e lodhur.

E sa herë bëjmë seks, unë jam gjithmonë ai që e ndërmerr hapin. Ajo nuk shpreh aspak interesim dhe është gjithmonë pa qejf.

Ajo e di se unë masturboj shpesh, mirëpo asaj nuk i bën përshtypje kjo.

Unë çdo herë po mendoj se edhe ajo vepron si unë, por nuk e kam parë duke masturbuar asnjëherë, edhe pse do të doja.

Përgjigjja e psikologes:

Seksi mund të rrallohet kur jeta është plot tension, por ka gjasa që të ripërtërihet.

Tregoni gruas suaj se doni të tregoni dashurinë tuaj për të seksualisht dhe praktikisht.

E-fletëpalosja ime “Ringjallja e dëshirës për seks nga gruaja” shpjegon taktikat efektive.

Mos i bëni presion asaj për masturbim. Disa gra masturbojnë, por larg nga të gjithë.

Edhe në qoftë se ajo bën, ajo mund ta bëjë këtë privatisht, edhe pse nëse ju do ta shihnit, kjo do të mund të ishte një kthesë për martesën tuaj./BS

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera