"Bëra seks me një të panjohur në tualet, ndërsa tani ndihem..." - Bota Sot
"Bëra seks me një të panjohur në tualet, ndërsa tani ndihem..."

Life style

"Bëra seks me një të panjohur në tualet, ndërsa tani ndihem..."

Nga: Bota sot Më: 10 korrik 2018 Në ora: 07:49
Ilustrim

Unë kam tradhtuar me një vajzë të rastit në një tualet dhe unë nuk po mundet të ndalem duke e ndjerë vetën fajtor për dhjetë muaj më pas. Unë nuk e kam takuar më kurrë atë femër, ndërsa e dashura ime aktuale tani dëshiron të bashkëjetoj me mua.

E dashura psikologe:

Kam pasur marrëdhënie seksuale me një vajzë të zakonshme që kam takuar në një ndejë dhe nuk po mundem të ndalem duke u ndjerë fajtor për tradhtinë.

Unë jam 23 vjeqar dhe kam të dashuren time që një vit. Ajo është 24 vjeqare.

Ajo kurrë nuk duket e etur për mua. Pothuajse ndjehet sikur nuk i intereson, sepse ajo e di që do të më takon cdo fundjavë edhe pse jetojmë pranë njëri-tjetrit.

Ajo është një infermiere dhe e di që modelet e saj të zhvendosjes janë më të vështira, por gjithqka duket shumë e rastësishme dhe unë nuk munda të përballoj këtë fazë.

Pastaj një nga shoqet e mija më të mira më ftoj në një ndejë.

Isha duke biseduar me disa kolegë të saj kur ajo vajzë erdhi dhe u prezantua. Ajo tha se më kishte parë ndonjëherë duke pritur shokun timë në parkingun e veturave.

U ndjeva i kënaqur kur ajo më njohu. Bleva verë dhe njoha shoqrinë e saj, pasi ne e njihnim njëri-tjetrin. Ajo tha se ishte 21 vjeqare. Ajo vazhdoj të më bënte me shenjë dhe filluam të vallëzonim. Ajo rrëshqiti mbi akull në sallën e vallëzimit dhë shkova për ta shpëtuar, por unë e kapa fustanin e saj.

Ne të dy qeshëm, por ajo nxori një shirit nga kuleta e saj dhe më kërkoj për ta ndihmuar atë. Ne e mbyllëm derën pas nesh dhe e kapa rripin nga prapa, por pastaj vendosa dorën mbi krahrorin e saj. Ajo u kthye përballë meje dhe e putha.

Puthja ishte shumë intensive dhe unë tërhoqa fustanin e saj mbi kokën e saj. Kishim seks të pabesueshëm dhe padyshim në vendet më të bukura, por kurrë nuk do ta harroj edhe pse nuk e pamë më njëri-tjetrin.

Tani është gati dhjetë muaj më vonë dhe marrëdhënia ime është zhvilluar. E dashura ime është gati të bashkëjetj me mua dhe unë ndihem fajtore për atë natë në parti.

Psikologia përgjigjet: Zakonisht plani më i mirë është për të bërë marrëdhënie seksuale është vetëm me një person gjatë cdo faze të jetës tuaj, por i juaji nuk është një mëkat i madh në krahaim me shumë tradhti.

Ju keni pas një shans dhe ju jeni me fat që ajo natë nuk ju ka dërguar në komplikime si shtatzania apo infeksionet.

Është e pamundur që e dashura juaj ta mësoj këtë, kështu që punoni në atë drejtim që ta falni vetën për të marrë energji pozitive në marrëdhënien tuaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera