"Kisha marrëdhënie seksuale në veturë me një djalë, por unë e dua shokun e tij" - Bota Sot
"Kisha marrëdhënie seksuale në veturë me një djalë, por unë e dua shokun e tij"

Life style

"Kisha marrëdhënie seksuale në veturë me një djalë, por unë e dua shokun e tij"

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 08:55
Ilustrim

Kisha marrëdhënie seksuale me një djalë, por unë e dua shokun e tij të ngushtë. Ai më pëlqen shumë, mirëpo ai është shumë i turpshëm. Ai e di që kisha marrëdhënie me shokun e tij. A i kam humbur mundësitë e mija?

E dashura psikologe: Kam pasur marrëdhënie seksuale me një njeri që takova në pijetore. U ndjeva mirë atë kohë, por djali nuk është aq i veqantë për mua, është shoku i tij që unë e dua.

Unë jam 19 vjeqare dhe punoj në një dyqan.

Paga nuk është e madhe, por unë ende jetoj në shtëpi dhe marr para të mjaftushme për të dalë për një pije.

Është një oijetore e bukur që shkoj dhe gjithmonë takoj njerëz që njoh, cdo ditë të javës.

Një djalë erdhi që ishte i ri në këtë vend, një djalë nga klasa ime në shkollë të mesme.

E pëlqeja atë atëherë, por ai gjithmonë dukej jashtë kampionatit tim. Ishte e mrekullushme ta takoj atë përsëri.

Ai nuk më vuri re njëherë, por tai po dhe buzëqeshja e tij më bëri t'i bijë në gjunjë.

Shpresova se do të ishim më shumë se shokë, por ai nuk erdhi shpesh në pub.

Pastaj një mik i imi më tha se ky njeri më pëlqen shumë, por është më të vërtetë e trembur. Kështu bëra një përpjekje të madhe për të treguar se unë isha e etur. Ne ishim në kopshtin e pijës në një mbrëmje. Ishim vetëm unë dhe ai, kështu ai e vendosi krahun e tij në shpatullën time dhe filloj të më puth. Ishte e mrekullueshme.

Ne u kthyem në banesën e tij dhe patëm edhe shumë puthje tjerë. Herën tjetër kur e pashë u kthyem përsëri për të flirtuar.

Ai nuk erdhi në pijetore për disa ditë, por shoku i tij më i mirë ishte atje dhe ky nuk është i turpshëm.

Përfunduam duke bërë seks në makinën e tij. Kam pas kujdes në atë kohë, por nuk dua ta bëj përsëri. Por djali që më pëlqen e di se kam pasur marrëdhënie seksuale me shokun e tij.

A i kam shkatërruar mundësitë e mija?

Psikologia përgjigjet: Kjo nuk do të ndihmojë shanset tuaja. A e dinte ai në natën kur ishit në banesën e tij se ai është i veqantë për ty?

Dhe qfarë të bëri të kesh marrëdhënie me shokun e tij? A është ky lloj seksi rastësor që e bëni shpesh?

Pyesni vetën nëse po shpenzoni shumë kohë në pijetore dhe nëse jeni duke pirë shumë.

Por ju jeni 19 vjeqare dhe keni kohën përpara. Kjo do të thotë se keni edhe disa zgjedhje për të bërë. Mos i humbi paratë dhe kohën duke u dehur, sepse rrezikoni të humbni të gjitha mundësitë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera