Trendi që po bën për vete të gjitha nuset e verës, zëvendësoni buqetat me një lule të vetme - Bota Sot
Trendi që po bën për vete të gjitha nuset e verës, zëvendësoni buqetat me një lule të vetme

Life style

Trendi që po bën për vete të gjitha nuset e verës, zëvendësoni buqetat me një lule të vetme

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 22:49
Ilustrim

Këtë vit dasmat patën trende të ndryshme përsa i përket, tortës, mënyrës se si grimohen nuset dhe buqetës së luleve. Përveç tortës së varur, nuse me një grim të lehtë, tashmë duhet të hiqni edhe atë buqetën shumëngjyrëve nga dora dhe ta zëvendësoni me një lule të vetme dhe jeni kompletuar. 

Është një stil minimalist dhe që do ju kursejë shumë nga buxheti që keni paramenduar të shpenzonit. Përcjellë elegancë, thjeshtësi dhe finesë. E vetmja gjë për të cilën duhet të siguroheni është madhësia e lules. Duhet të jetë vërtet e madhe. Për të paur një die më të qartë, shikoni foton e mëposhtme. 

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera