Ide si të krijoni diçka unike nga bluzat - Bota Sot
Ide si të krijoni diçka unike nga bluzat

Life style

Ide si të krijoni diçka unike nga bluzat

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 20:52
Ju duhet thjesht një bluzë, shumë kreativitet dhe pak kohë e lirë!

Në garderobën e secilës prej nesh gjenden disa bluza me krahë të shkurtër, të thjeshta dhe njëngjyrëshe. I kemi veshur disa herë dhe duket se janë të papërdorshme më.

Megjithatë brenda pak minutash me idetë e mëposhtme mund t’i shndërroni ato tërësisht duke krijuar bluza krejt unike. Madje jo vetëm bluza por edhe çanta, shall, tapete, jorgan e shumë të tjera.

Ju duhet thjesht një bluzë, shumë kreativitet dhe pak kohë e lirë!

Kreativitetin do ta zhvilloni duke shikuar videon më poshtë:

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera