10 minuta për vithe të përsosura - Bota Sot
10 minuta për vithe të përsosura

Life style

10 minuta për vithe të përsosura

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 22:42
Nëse ndani në çdo të dytën ditë nga 10 minuta – rezultatet janë të garantuara.

Padyshim që vera është stina më e mirë për të reklamuar trupin; planet për pushime janë duke u bërë, mirëpo a jeni vërtet të gatshme për të dalë në plazh në rroba banje.

Nëse brengoseni për ata “5 kg të tepërt” po ju sjellim videon me ushtrime të shkëlqyeshme dhe efikase të cilat vithet dhe këmbët tuaja do t’i çojë në top formë.

Nëse ndani në çdo të dytën ditë nga 10 minuta – rezultatet janë të garantuara.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera