Këto lloj femrash nuk do t’ju thonë jo për asgjë - Bota Sot
Këto lloj femrash nuk do t’ju thonë jo për asgjë

Life style

Këto lloj femrash nuk do t’ju thonë jo për asgjë

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 13:38
Ilustrim

Nëse keni nevojë për të kaluar disa momente me një femër, duhet të dini se çfarë kërkoni. Disa lloje femrash nuk ju thonë kurrë jo për shkak të mungesave të tyre në këtë pjesë të jetës.

Për të arritur deri aty sa të shkosh në shtrat me një femër duhet të angazhohesh dhe ta bësh atë për vete, por ka femra që nuk të lodhin. Jo se janë më të ‘këqija’ se të tjerat por edhe ato janë në kërkim të disa momenteve pasioni ashtu si edhe ju.

E moshuar

Femrat e pjekura dhe të mëdha në moshë janë të drejtëpërdrejta dhe ta thonë hapur se çfarë duan. Zakonisht është e veshur dhe e rregulluar mirë, por shpesh mund të shihet edhe me cigare në dorë.

Hakmarrëse

Ajo është e lënduar dhe nuk logjikon mirë. Mund ta këne tradhtuar, mund të jetë e divorcuar, një gjë është e sigurt: Ka mundësi të jetë e dehur dhe mos u befasoni nëse fillon të sillet në mënyrë të pahijshme.

Hulumtuesja

Kjo lloj femre ende nuk e ka njohur veten e saj. Ajo është e gatmshem për çdo gjë, femra të tilla janë shumica studente.

Party vajzash

Kur një femër shkon në një party vetëm me vajza ajo ka dëshirë të argëtohet. E ka llogaritur se ndoshta kjo gjë do të thotë edhe të dehet dhe të përfundojë në hotel.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera