Dëshironi t’i keni vithet më seksi në botë? Kjo rutinë ushtrimore jua mundëson këtë - Bota Sot
Dëshironi t’i keni vithet më seksi në botë? Kjo rutinë ushtrimore jua mundëson këtë

Life style

Dëshironi t’i keni vithet më seksi në botë? Kjo rutinë ushtrimore jua mundëson këtë

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 09:32
Pamje nga video

Nuk keni kohë të shkoni në palestër çdo ditë dhe ta fitoni trupin që gjithmonë e keni dëshiruar? Mos u brengosni, dëshirën tuaj për vithe të mahnitshme mund ta realizoni vetëm me një palë triko.

Trajnerja e certifikuar e fituesit Brittanny Perille Yobe, yll palestre në Instagram, ka zbuluar sekretet e saja për ndërtimin e vitheve super seksi.

Brittany, e cila ka një bark mjaft të tonifikuar, bel 0.5 metra, krahë me muskuj, dhe të pasme perfekte, thotë se stërvitet vetëm tre herë në javë.

Për më shumë, vetëm ndiqni videon e realizuar nga vet ajo!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...