Suedezja kërkon të ketë të pasmet më të mëdha në botë - Bota Sot
Suedezja kërkon të ketë të pasmet më të mëdha në botë

Life style

Suedezja kërkon të ketë të pasmet më të mëdha në botë

Më: 7 shtator 2018 Në ora: 07:16
Natasha Crown

Një femër suedeze ka si qëllim në vetvete që të ketë të pasmet më të mëdha në botë. Natasha Crown, 24 vjeçe deri më tani ka kryer katër operacione duke injektuar dhjamë në të pasmet e saja.

Ajo shprehet se përpara operacionit ka shtuar në peshë rreth 25 kg dhe se ha gjithçka për të arritur aty ku ajo dëshiron.

Plani i 24-vjeçares or të bërë operacionin e radhës është kundërshtuar nga prindërit dhe miqtë, por pavarësisht kësaj Natasha është e vendosur

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...