Kafe turke dhe qumësht, maska freskuese e fytyrës! - Bota Sot
Kafe turke dhe qumësht, maska freskuese e fytyrës!

Life style

Kafe turke dhe qumësht, maska freskuese e fytyrës!

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 14:00
Ilustrim

Rigjenerimi ka rol shumë të rëndësishëm në parandalimin e plakjes së lëkurës.

Për të gjithë ata që preferojnë produktet shtëpiake, maska me kafe dhe qumësht është ideale për çdo lloj të lëkurës.

Gjithçka që na nevojitet janë, kafja turke dhe qumështi – këta dy përbërës i përzieni deri sa të formohet një krem i lëngshëm.

Maskën e vendosur në fytyrë rekomandohet ta lini për 15 minuta, më pas duhet ta pastroni me ujë të vakët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...