I ngacmonte të dashurën në internet, hakmarrja e tij do t’ju lërë gojëhapur - Bota Sot
I ngacmonte të dashurën në internet, hakmarrja e tij do t’ju lërë gojëhapur

Life style

I ngacmonte të dashurën në internet, hakmarrja e tij do t’ju lërë gojëhapur

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 07:21
Karl Hughes dhe Jessica Davidson

Një burrë e ka gjetur një mënyrë shumë gazmore për t’iu hakmarrë një personi i cili po ia ngacmonte të dashurën, duke i dërguar mesazhe ngacmuese në “Facebook”.

Për t’iu hakmarrë atij, Karl Hughes bën një foto me mbathjet e të dashurës së vet, por i zhveshur sipër, dhe më pas ia dërgon përmes llogarisë të së dashurës.

Ai ka thënë se ishte detyruar të reagojë në atë mënyrë, pasi personi që e ngacmonte nuk ndalej së dërguari mesazhe të dashurës së tij, Jessica Davidson.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera