Rrëfimi +16/ “Ishte në dhomën tonë, bënte seks me shokun, unë rrija dhe dëgjoja sesi…” - Bota Sot
Rrëfimi +16/ “Ishte në dhomën tonë, bënte seks me shokun, unë rrija dhe dëgjoja sesi…”

Life style

Rrëfimi +16/ “Ishte në dhomën tonë, bënte seks me shokun, unë rrija dhe dëgjoja sesi…”

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 17:37
Ilustrim

Letra e një 26- vjeçari drejtuar psikologe Deidre:

“Zbrita në kuzhinë për të marrë diçka për të pirë, por nga dhoma e gumit dëgjova ulërima, rënkimet dhe afshet pasionate të gruas time që po bënte seks me shokun tim…”

E dashur Deidre, unë kam një hall vërtet të madh dhe nuk di si do t’ia bëj.

Jam 26 vjeç dhe gruaja ime është 25. Kemi dy vite të martuar dhe prej një viti po mundohemi të bëjmë një fëmijë.

Një ditë, në bisedën me të ajo më tha se ishte lodhur dhe kishte filluar t’i mërzitej seksi me mua… sipas saj na ka kapur rutina në shtrat sepse bëjmë thuajse të njëjtat gjëra…

Kështu, ajo më sugjeroi që të bënim një shkëmbim partnerësh me një çift tjetër,  dhe më sugjeroi shokun tim dhe gruan e tij. Në fillim isha shumë në dyshime dhe nuk doja, por nga halli pranova.

Kur erdhën ata, unë u ngjita në dhomën sipër me gruan e tij, ndërsa gruaja ime në dhomën tonë të gjumit me shokun tim.

Unë bëra seks për rreth një orë me gruan e tij, dhe nga sa kuptova, nuk u kënaq shumë, aq sa kënaqet nga burri i saj. Pasi mbaruam zbrita poshtë për të marrë një shishe verë, që të paktën ta shtynim duke pirë.

Por kur zbrita shkallët, nuk mund të injoroja zhurmat që vinin nga dhoma… ajo ulërinte nga kënaqësia ndërsa ai vazhdonte ta… Kishin gati tre orë që bënin seks dhe akoma nuk kishin ndalur.

Ishte hera e parë që e dëgjoja gruan time të çmendej nga kënaqësia dhe të lëshonte pasthirrma aq erotike.

U ndjeva shumë pak burrë…

Pasi mbaroj ajo natë, prita që gruaja të më sugjeronte prapë këtë shkëmbimin, por në fakt nuk e bëri. Pas disa ditësh më tha që ishte shtatzënë…

Nuk di çfarë të bëj, dhe dyshoj shumë që fëmija nuk është i imi.

A ka mundësi që fëmija të jetë i tij, sepse ai mund të ketë qëlluar në shenjë…

Përgjigjja e psikologes:

Jo, nuk ka ndikim kjo pjesë. Ti dhe gruaja jote keni bërë rregullisht seks dhe ka shumë mundësi që fëmija të jetë i juaji.

Sa i takon jetës suaj seksuale, ti duhet të përpiqesh më shumë dhe ta bësh atë që të ndihet më mirë. Provoni pozicione të reja, zbulo se çfarë e bën atë të kënaqet… mos u demoralizo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera