Nëse lidhja juaj ka këto shenja, ajo ka mbaruar. Jepini fund sa me parë! - Bota Sot
Nëse lidhja juaj ka këto shenja, ajo ka mbaruar. Jepini fund sa me parë!

Life style

Nëse lidhja juaj ka këto shenja, ajo ka mbaruar. Jepini fund sa me parë!

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 18:18
Ilustrim

Ka nisur gjendja tragjike e egoizmit në shtrat!

Nuk jeni më aq të ngrohtë si më parë.

Ka humbur intersi për të qënë shok me shokët tuaj.

E tmerrshme, ju grindeni gjithë kohës dhe për arsye koti.
Dhe krijohet ajo gjendja sikur ju nuk mund të bëni asgjë të saktë.

Ajo pjesa e shakave dhe flirtimeve mes jush thjesht është zhdukur.
Dhe si pasojë ju dilni shumë e më shumë me shokët tuaj.

Xhelozia është zhdukur dhe ska më interes.

Fjala Të dua thuhet shumë rrallë.

Të shoqëron ideja se më këtë njeri unë skam më asgjë të përbashkët.
Dhe shtrëngimi i duarve i përket së shkuarës tanimë.

Nëse ju gjëndeni emocionalisht në këtë shkrim duhet të hidhni hapin dhe t’i jepni fund diçkaje që nuk mund të rregullohet më.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera