Ky trajtim i ri bukurie është sekreti për një lëkurë si të Jennifer Lopez - Bota Sot
Ky trajtim i ri bukurie është sekreti për një lëkurë si të Jennifer Lopez

Life style

Ky trajtim i ri bukurie është sekreti për një lëkurë si të Jennifer Lopez

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 06:45
Jennifer Lopez

Ajo po bëhet gati që të fryjë 50 qirinj në tortën e saj të ditëlindjes vitin e ardhshëm, por sigurisht që Jennifer Lopez nuk e sheh kurrë moshën e saj. As ne në fakt!

Është një nga ato ikonat botërore të stilit dhe bukurisë, sa kurdoherë që ajo shfaqet në skenë apo ekran, i lë të gjithë me gojëhapur!

Nëna e dy fëmijëve pa dyshim punon shumë për të mbajtur një trup rinor dhe në super formë, por duket se është gjithashtu një tifoze e një trajtimi të veçantë bukurie:

Quhet “Caci Beauty” dhe është një metodë trajtimi jo kirurgjikale që ndryshon totalisht pamjen tuaj.

Dhe nuk është e vetmja! Fytyrat e tjera të famshme të cilët janë admiruese e një lëkure të shëndetshme dhe të shkëlqyeshme, si në tapetin e kuq, përfshijnë yllin e reality show-t Kim Kardashian dhe aktoren Lindsay Lohan.

Trajtimi jo kirurgjikal me Caci-n është një procedurë e vënies në punë të muskujve të fytyrës. Duke përdorur teknologjinë që dërgon impulse të vogla elektrike që heqin dhe tonojnë muskujt e fytyrës dhe zonës së qafës.

Trajtimi mund të përmirësojë elasticitetin e lëkurës dhe të zvogëlojë linjat e imta dhe të rrudhave.

Të tjerë të famshëm që kanë qenë të njohur për të shijuar përfitimet e Caci-t përfshijnë Rochelle Humes, Denise van Outen dhe një sërë yjesh të tjerë të botës së spektaklit dhe kinematografisë që janë “çmendur” tashmë pas mrekullive që bën ky lloj trajtimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera