I thoshin ‘dobësohu se nuk do gjesh burrë’, Elda ka një mesazh për të gjithë - Bota Sot
I thoshin ‘dobësohu se nuk do gjesh burrë’, Elda ka një mesazh për të gjithë

Life style

I thoshin ‘dobësohu se nuk do gjesh burrë’, Elda ka një mesazh për të gjithë

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 00:53
Elda Koçia

Elda Koçia është një vajzë e cila ka arritur të fitojë mijëra ndjekës në Instagram, për shkak të postimeve motivuese mbi peshën.

24-vjeçarja përpiqet gjithmonë të inkurajojë vajzat që kanë komplekse me format e tyre trupore, pasi edhe ajo dikur ka qenë pjesë e paragjykimeve të të tjerëve.

Elda ka rrëfyer ditën e sotme në emisionin “Rreze Dielli” se dikur i thoshin që nuk do të arrinte të gjente burrë për shkak të shëndetit. Por megjithatë ajo pati fatin të gjente një njeri që dashuron çdo pjesë të sajën.

Image
 
24-vjeçarja ka treguar:

Njerëzit më thoshin mjaft hëngre, nuk e di si mund të mbijetojë njeriu pa vlerat e nevojshme ushqyese. Më thonin edhe -nuk do të marri burri, por unë kam gjetur gjithë atë djalë dhe ai më do kështu siç jam. Ai dashuron çdo pjesë timen. Madje më thotë -të lutem mos u dobëso. Sepse unë po kurohem nga tiroidet dhe po dobësohem paksa, dhe më thotë që mjaft je dobësuar.Mu desh një kohë e gjatë dhe kam lexuar sa më shumë, gjëja më e mirë është që të informoheni edhe se çfarë ndodh nëpër botë sa i përket pozitivitetit të trupit që të ndiheni sa më mirë në fillim me shëndetin tuaj mendor dhe më pas me shëndetin tuaj fizik."

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera