Parashikimi astrologjik javor nga 15 - 22 tetor nga astrologja Meri - Bota Sot
Parashikimi astrologjik javor nga 15 - 22 tetor nga astrologja Meri

Life style

Parashikimi astrologjik javor nga 15 - 22 tetor nga astrologja Meri

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 16:28
Astrologja Meri

Një jave e re që vazhdon akoma me henën e re në Peshore dhe me Afërditen në Akrep që vazhdon ecurine e saj të kundërt do jetë një jave me nuanca romantike.

Kjo do ndodh pasi Aferdita do takohet me Mërkurin në Akrep dhe Neptuni në Peshk do lidhet pozitivisht me Mërkurin.

Këto ditë do ti japin më shumë thellësi ndjenjave dhe kujtimeve.

Takimi i Merkurit me Neptunin në shenjat e ujit do sjell takimin e llogjikës me fantazinë në anën më romantike dhe të ngrohtë

Marredhëniet do kenë thellësi vertetësi dhe thelb. 

Do na ndihmoj shumë këtë javë kontakti me elementin ujë.

Shëtitje në det Zhurmën e Detit muzikë dhe dialogjizem.

Dashi
Një mundësi e mirë këtë javë të largoheni nga rutina dhe problemet. Përmbushni me energji trupin dhe shpirtin tuaj. Kontaktet me Peshq dhe Akrep do jenë të mira

Demi
Romantizmi pa realizmin mund tju nervozoj por sidoqofte një partner me pasion do ju terhëqi large cdo marrëdhënie indiferente. Komunikim i mirë me Virgjeresha Akrepet dhe Luanët

Binjaket
Do keni njohje të mira romantike në ambjentin e punës dhe kjo do ju shkëpus paksa nga detyrimet dhe përkushtimet e lodhshme në marrëdheniete egzistente

Gaforrja
Një takim surprizë do ta kthej vëmendjen tuaj në jetën erotike në gëzimin e jetës dhe në punë që ju japin kënaqësi. Një kujtim ju rikthen në një lidhje të harruar

Luani
Marrëdhëniet ekonomike me binjakët virgjëreshet do bëhen teme e diskutimeve në këtë periudhë. Mund të favorizoheni edhe në një biznes familjar

Virgjëresha
Mund të keni një ndjesi tradhëtie apo vetmie dhe kjo do ju largoj pak nga komunikimi dhe veprimtarite e përditeshme. Do merreni me meditim

Peshorja 
Do kërkoni dhe ndjeni kthimin e një periudhe lulëzimi në ccështjet ekonomike. Ka mundësi të përcaktoni apo filloni një punë të re

Akrepi
Fantazi ndjenje komunikim dhe dashuri sidomos me Peshqit Virgjereshet apo Binjakët. Kjo periudhë do ju sjell shume njerëz

Shigjetari
Pamvarësisht hapjeve dhe sqarimit të marrëdhënieve në përgjithësi përseri do tentoni takime të fshehta romantike dhe pasionante

Bricjapi
Miqte dhe mbeshtetesit tuaj mund te kene me shume fantazi dhe fat se ju ne kete periudhe Do ishte mire te terhiqeshit nese vete nuk jeni te suksesshem

Ujori
Ka ardhur momenti te kujtoni persona qe ju kane keshilluar apo ndihmuar Do beni mire te riktheheshit aty ku e kishit lene nje marredhenie apo marreveshje Takim me Akrep

Peshqit
Sado te rremujshem dhe konfuz mund te arrini te percaktoni nje drejtim te qarte ne jeten tuaj sentimentale Me ne fund dicka po konsolidohet ne jeten tuaj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...