Si t’i bëni gjokset t’ju duken shumë më të mëdha? - Bota Sot
Si t’i bëni gjokset t’ju duken shumë më të mëdha?

Life style

Si t’i bëni gjokset t’ju duken shumë më të mëdha?

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 15:51
Foto ilustrim

Një pjesë e madhe e vajzave duan të kenë gjokse të mëdha, por kjo dëshirë nuk mund të realizohet pa ndërhyrjen kirurgjike.

Megjithatë, si do të ndiheshit nëse ju tregojmë se ekziston një metodë e lehtë dhe e thjesht, si dhe shumë e lirë për t’i bërë gjokset të duken shumë më të mëdha sesa që i keni në të vërtetë?

Natalie Boucher, grimere e njohur, ka prezantuar një video ku tregon se si mund t’i bëni gjokset t’ju duken më të mëdha dhe më të mbushura vetëm me makijazh.

Ajo sugjeron që të mos e bëni këtë çdo ditë sepse është paksa dramatike, por është eksperiment i mirë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...