Kate Middleton, britanikja me ndikimin më të madh në botën e modës - Bota Sot
Kate Middleton, britanikja me ndikimin më të madh në botën e modës

Life style

Kate Middleton, britanikja me ndikimin më të madh në botën e modës

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 16:53
Kate Middleton

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, është ende pjesëtarja e familjes mbretërore me ndikim më të fuqishëm në botën e modës – por Meghan Markle është menjëherë pas saj në vendin e dytë.

Kate, 36 vjeçare, është personi që më së shumti i bind blerësit në SHBA të blenë produkte nga brendet britanike, sipas një raporti të ri.

Ajo ndiqet pas nga Meghan Markle në, vendin e dytë, ndërkaq burrat e tyre, Princi Harry dhe Princi William, janë në vendin e tretë dhe të katërt.

Në anën tjetër, një anketim ka zbuluar se Kate është ‘ikona’ më e pëlqyer britanike në SHBA.

Meghan Markle, Duka i Sussex-it është në vendin e dytë, këngëtarja Adele në vendin e tretë dhe Meghan Markle në vendin e katërt.

Sipas anketimit të kryer nga ‘Brand Finance’s British Luxury’, rezulton që veshja e një produkti nga Kate e rritë dëshueshmërinë te rreth 38% blerës në SHBA.

Në anën tjetër, Meghan Markle e rritë dëshirueshmërinë te blerësit për 35%.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...