Nëse dyshoni që partneri juaj nuk është i lumutur me ju duhet t’ia thoni këto gjëra - Bota Sot
Nëse dyshoni që partneri juaj nuk është i lumutur me ju duhet t’ia thoni këto gjëra

Life style

Nëse dyshoni që partneri juaj nuk është i lumutur me ju duhet t’ia thoni këto gjëra

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 11:51
Foto ilustrim

Ideja më e gabuar që mund të kenë njerëzit në lidhje dashurie është se mund të jenë gjithmonë të lumtur.

Jeta është shumë e gjatë dhe me partnerin/en, ju kaloni shumë sfida së bashku të cilat mund të sjellin pakënaqësi.

Nëse ju e parandjeni se parneri i juaj nuk është i lumtur me ju atëherë duhet t’i ndiqni këto këshilla:

Mos e lidhni gjithmonë me veten

Ndoshta I dashuri po kalon në periudha të vështira dhe nuk mund ta ketë gjithmonë hallin me ju.

Pra ju duhet t’ia lejoni që të shprehet me ju dhe të ju tregojë qartë problemin.

Kaloni më shumë kohë së bashkë pasi kështu ju jeni më afër njëri tjetrin dhe mund t’i tejkaloni të gjitha gjërat bashkë.

Gjëja e fundit që ekspertët e lidhjeve thonë se në lidhje dashurie është mirë të jeni gjithmonë direkt pasi kjo gjë ju ndihmon që të mos keni keqkuptime.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera