Lind foshnja me më së shumti flokë në botë, ja disa fotografi - Bota Sot
Lind foshnja me më së shumti flokë në botë, ja disa fotografi

Life style

Lind foshnja me më së shumti flokë në botë, ja disa fotografi

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 00:39
Foshnja me më së shumti flokë

Një fëmijë katërvjeçar i lindur me kokë plotë flokë po tërheq vëmendjen nga të huajt kudo që shkon.

Prindërit e dy fëmijëve, Natalie Binsted dhe Gareth McWhinney, thanë të presin një fëmijë me flokë, ngase kjo u shpjegua nga urthi i tmerrshëm i nënës gjatë shtatzënisë.

Përkundër parashikimit të sonografit, mamaja dhe babai patën tronditje kur Emily McWhinney mbërriti më 23 tetor me një kokë plotë flokë.

Tani Natalie nuk mund të shkojë askund pa të huaj që e ndalojnë atë për të admiruar floktë e tij.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...