Drama e nënës, braktiset nga 9 fëmijët: S’më ndihmojnë, s’i lashë pasuri - Bota Sot
Drama e nënës, braktiset nga 9 fëmijët: S’më ndihmojnë, s’i lashë pasuri

Life style

Drama e nënës, braktiset nga 9 fëmijët: S’më ndihmojnë, s’i lashë pasuri

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 16:02
Drama e nënës, braktiset nga 9 fëmijët

Drame e vertet ka 9 femij 5 qika dhe 4 djem dhe asnjeri nuk merr pergjegjesi per nenen.

Ajo jeton e vetme me nje shteti qe nuk mund ta quash shtepi, e vetme e semur me 50 mij lek pension.

Pa ngren e pa pi dhe e semur e shkreta ka ardhur ne studion Me Zemer Te Hapur qe te kerkon ndihm.

Per me shum shikoni videon ne vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...