Këto janë arsyet përse ai nuk ju telefonon - Bota Sot
Këto janë arsyet përse ai nuk ju telefonon

Life style

Këto janë arsyet përse ai nuk ju telefonon

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 06:36
Ilustrim

Pra, pse nuk po ju telefonon? Pyetje e mirë!

Sipas ekspertëve, ja arsyet pse ai që pëlqeni, nuk po ju telefonon. Jeni ju të parat gjithmonë që e telefononi atë, por duhet të dini këto gjëra:

1.  Ai  nuk është shumë i dhënë pas jush
Ndoshta ju kaloni bukur me të, por ai nuk ndihet njësoj me ju. Duhet ta kuptoni këtë gjë dhe mos jepni më shumë sesa merrni.

2. Nuk është në gjendje për të krijuar lidhje
Ndoshta preferon të mos krijojë lidhje, pra nuk është ndihet gati. Më mirë, sipas intv.al largohuni prej tij sesa të humbisni kohën tuaj.

3. Ai e di që mund t’iu ketë edhe nëse ju telefonon në minutën e fundit
Duhet të dini se nëse i jepni përshtypjen se ju gjithmonë thoni “po”, nuk do mundohet t’iu telefonojë. Gjërat e lehta, nuk janë interesante për dikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...