Gratë zbulojnë një gjë që dëshirojnë burrat ta bëjnë në shtrat - Bota Sot
Gratë zbulojnë një gjë që dëshirojnë burrat ta bëjnë në shtrat

Life style

Gratë zbulojnë një gjë që dëshirojnë burrat ta bëjnë në shtrat

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 16:40
Ilustrim

Ndonjëherë, edhe njerëzit më me përvojë në shtrat mund të dështojnë.

Gratë shpesh nuk duan t’u tregojnë burrave se çfarë gabimi janë ata duke bërë, nga frika e dëmtimit të ndjenjave të tyre.

Kjo ndoshta është një nga arsyet që ende ekziston hendeku i madh i orgazmës ndërmjet burrave dhe grave.

Por nuk ka të bëjë vetëm me lëvizjet gjimnastike dhe teknikat e gjuhës praktike.

Shumica e grave thonë se duan partnerët e tyre të bëjnë më shumë zhurmë në dhomë gjumi.

“Tingujt e lëshuar gjatë seksit janë tejët atraktive,” shpjegoi një grua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...