Festat e fundvitit janë afër, ja çka preferohet të vishni - Bota Sot
Festat e fundvitit janë afër, ja çka preferohet të vishni

Life style

Festat e fundvitit janë afër, ja çka preferohet të vishni

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 08:37
Foto ilustrim

Veçse jemi në prag të festave të fundvitit – a e dini se çfarë do të vishni?

Më poshtë ju sjellim disa ide interesante që mund t’ju ndihmojnë në përzjgedhjen tuaj.

Shkëlqimi asesi nuk mungon në dukjet për festat e fundvitit. Fustan, çantë, vathë …- pothuajse gjithqka që ka shkëlsim preferohet për fundvit.

Image

Moti është i ftohtë dhe është e rëndësishme që të ktheni kokat edhe në shikim të parë, apo edhe në qoftë se dilni për një gotë vere të nxehtë ne ndonjë shesh. Kujdesuni që palltoja të jetë interesante.

Image

Në qoftë se kërkoni një dukje elegante, kostumet janë çfarë ju nevoitet. Në trend, klasike dhe plot elegancë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat