Motit sot në Maqedoni - Bota Sot
Motit sot në Maqedoni

Maqedonia

Motit sot në Maqedoni

Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 08:12
Foto ilustrim

Moti sot në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë dhe me vranësira ndërsa gjatë ditës do të ketë shfaqje të diellit.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nga -6 gradë celsius deri në 2 gradë celsius, kurse temperatura maksimale do të jetë 6 gradë celsius.

Gjatë ditë së premte pritet të ketë reshje të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...