Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 07:58
Foto

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me periudha me diell. Në fund të ditës pritet të ketë reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare jugperëndimore.

Temperaturat minimale do të zbresin deri -4 ndërsa ato maksimale do të arrijnë deri 10 dhe 12 gradë në Dojran, 

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me kushte për reshje të shiut dhe borës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...