Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 08:13
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare në drejtimin veriperëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -7 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 12 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa gjatë fundjavës do të ketë kushte për reshje të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...