Nesër moti do të jetë me vranësira dhe do të ketë reshje të borës - Bota Sot
Nesër moti do të jetë me vranësira dhe do të ketë reshje të borës

Maqedonia

Nesër moti do të jetë me vranësira dhe do të ketë reshje të borës

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 19:38
Foto ilustrim

Nesër gjatë ditës moti do të jetë me vranësira, ndërsa në pjesën perëndimore dhe jugperëndimore do të ketë reshje të ulëta të borës.

Gjatë mbrëmjes së Vitit të Ri do të fryjë një erë e lehtë veriore, ndërsa temperaturat do të jenë rreth zero.

Reshje të borës pritet që të kthehen përsëri ditën e mërkurë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...