Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 08:07
Foto

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të borës. Nga pjesa veriore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -6 gradë celsius deri në -2 gardë celsius, ndërsa temperaturat ditore do lëvizin nga 2 deri në 8 gradë celsius.

Të martën moti do të jetë i ftohtë dhe me erë, ndërsa të mërkurën pritet kthimi i reshjeve të borës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...