Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 1 janar 2019 Në ora: 10:40
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe kushte për reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 4 deri 11 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ftohtë dhe me reshje të borës në vendet më të larta malore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...