Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 3 janar 2019 Në ora: 08:09
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe reshje të borës në gjithë vendin.

Reshje më të mëdha të borës pritet të ketë në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit, sidomos në vendet malore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -6 deri -1 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 5 gradë celcius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat