Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 4 janar 2019 Në ora: 08:06
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të dobëta të borës në disa pjesë të vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -11 në disa vende deri -3, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -3 deri 2 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet që reshjet e borës të ndërpriten, por temperaturat do të vazhdojnë të jenë të ulëta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...