Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 7 janar 2019 Në ora: 09:08
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe i ftohtë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare në drejtime të ndryshme.

Temperaturat në disa vende do të ulen deri në -16 gradë celcius, ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 7 gradë celcius.

Edhe gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ftohtë dhe me reshje të borës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...