Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 10 janar 2019 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të borës, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore dhe veriore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri -1, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -3 deri 4 gradë celcius.

Nesër dhe gjatë fundjavës moti pritet të jetë i ngjashëm, me temperatura të ulta dhe kushte për paraqitje të mjegullës nëpër lugina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...